درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

Blog Article

برای خانه باغ های ویلایی به سبک مدرن ؛ درب های بزرگ و پیوت انتخابی منحصر بفرد هستند.

رنگ‌ها انواع گوناگونی دارد که انتخاب را بسیار سخت می‌کند؛ نکته‌ای که باید حتما مد نظر داشته باشید این است که رنگ مناسب برای آهن و فلز را خریداری کنید.

درب را مطابق با سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. این یعنی برای نماهای مدرن از درب مدرن و برای نماهای کلاسیک از درب کلاسیک استفاده نمایید.

چراغ های زمینی دارای تنوع رنگ هستند و شما می توانید هر کدام از آن ها را که دوست دارید، با توجه به رنگ ورودی و مصالحی که در ورودی به کار برده اید، انتخاب کنید. حواستان باشد که این چراغ ها را نزدیک درختان کار نگذارید.

گروه درب گستر با خلاقیت نوین و پیاده کردن ترجمانی دقیق از نیازهای مشتریان و استفاده از متریال استاندارد، بهترین و ایمن ترین درب های ساختمان را به شما ارائه می دهد و هر روز به مشتریان ثابتش می افزاید.

درب های چند لنگه ای و جالب درب های متفاوت و اتومات درب چهارلنگه ای کنترولی تیزر معرفی درب گستر رزومه درب گستر اصالت کلیلک کنید تولید

بهترین رنگ درب حیاط فلزی چیست ؟ رنگ های بژ، خاکستری، برنز و مشکی از جمله شیک ترین رنگ ها برای درب حیاط هستند.

زیرا زیباترین طرح درب اگر با ساختمان شما همخوانی نداشته باشد نه تنها به ظاهر خانه شما کمک نمی کند بلکه به آن ضربه خواهد زد.

با توجه به متداول بودن این فلز به راحتی قابلیت سفارشی سازی دارد.

حالا باید این درب قدیمی خود را در مقابل رطوبت و باران و … محافظت کنید تا سال‌ها این رنگ آمیزی درب آهنی حیاط برایتان باقی بماند.

درب های فایبرگلاس برای کسانی که در مناطق سرد و مرطوب زندگی می کنند و ظاهری کلاسیک و با اصالت برای درب ورودی خود می خواهند انتخابی ایده آل هستند. یکی از نقاط ضعف آن این است که در برابر ضربه ی شدید دچار ترک می شوند.

آلومینیوم با استحکامی که دارد، انتخاب محبوبی برای درب حیاط است. همچنین از نظر وزنی سبک است و می‌تواند از مواد بازیافتی نیز ساخته شود.

وزش باد شدید ممکن است موجب شکستگی درب شود، بنابراین اینگونه درب های حیاط باید مستحکم تر ساخته شوند.

در ادامه می توانید فرم های مختلف درب ورودی حیاط را مشاهده کنید.

Report this page